Огляд Nissan Rogue з США

10 вересня 2013 року в США відбулася світова прем'єра другого покоління позашляховика Nissan Rogue.

Nissan Rogue - це той же європейський X-Trai, різниця лише в деяких незначних деталях, а саме у Nissan Rogue реалізовані такі новинки як система Active Ride Control, керуюча рідиною в амортизаторах і система Active Engine Brake. забезпечує ефективне гальмування двигуном, за рахунок керування крутним моментом і варіатором.Еще однією новинкою Nissan Rogue є Active Trace Control - система проходження поворотів, особливо актуальною при слизькій дорозі.

Nissan Rogue пропонується як з переднім, так і з повним приводами. У режимі Lock на малих швидкостях у автомобіля буде постійний повний привід. У Режимі Auto система запобігає пробуксовку коліс, розподіляючи крутний момент і на задній міст при необхідності. Перемикач режимів Auto і Lock знаходиться на центральній консолі.

Nissan Rogue оснащений бензиновим двигуном об'ємом 2,5 літра. У міському циклі автомобіль витрачає 9,4 літра на 100 км, за містом 7,4 літра. З 2017 року також ще з'явилися варіанти з гібридними двигунами. Nissan Rogue має просторий багажник і салон, з можливістю установки додаткового ряду пасажирських сидінь.

Nissan Rogue можна придбати на аукціонах США от 3000 $ до 7000 $, в залежності від комплектації, пробігу та стану авто. З доставкою в Україну та з розмитненням повна вартість Nissan Rogue виходить 10 000 $ - 15 000 $.

Якщо Вас цікавить саме Nissan Rogue, то зв'яжіться з нашими фахівцями, які допоможуть вибрати і купити це безсумнівно хороший і сучасний позашляховик.