Які документи бувають у автомобіля на аукціонах США

При виборі автомобіля на аукціонах США треба звертати увагу на його документи (Sertifical Title). Щоб в подальшому не вийшла така ситуація, коли транспортна компанія відмовить Вам в транспортуванні авто в Україну, тому що не всі документи підходять для експорту. Також наявність того чи іншого сертифіката на авто впливає на ціну і може обмежувати в торгах певні групи покупців. Ми маємо брокерську ліцензію, тому можемо купувати авто з будь-якими видами сертифікатів. Приватні особи не зможуть купити приблизно 80% від усіх виставлених на торги авто.  

CLEAN TITLE, ORIGINAL (Чистий сертифікат)  

Найкращий сертифікат для Америки, але не для нас. Такий сертифікат мають автомобілі, які не брали участь у великих ДТП, не були в угоні, тобто мають чисту історію. Таких авто на аукціоні 5-10% від усієї кількості. Так само зустрічаються авто з таким сертифікатом з незначними ушкодженнями та вартістю ремонту. Так буває коли власники авто, наприклад, компанії з прокату автомобілів не звертаються в страхові компанії, а самі виставляють авто на аукціон, щоб вигідніше продати його. Автомобілі з чистим сертифікатом продаються дорожче і відкриті для публічних торгів, тобто приватні особи мають можливість купити таке авто. Тому при виборі автомобіля, коли у нього стоїть такий сертифікат, будьте готові до того, що дешево він вам не дістанеться.  

SALVAGE TITLE (Брухт)  

З таким сертифікатом продаються машини, вартість ремонту яких становить більше 50% від вартості самого автомобіля за підрахунками страхових компаній. А вважають вони запчастини за роздрібними цінами виробників, плюс вартість ремонту (50-100 $ за годину). Тому не варто дивуватися, якщо побачимо на аукціоні авто з незначними ушкодженнями, з повною вартістю 20 000 $ і вартістю ремонту в 15 000 $. Такий автомобіль можна купити на аукціоні за 5000-7000 $, і відремонтувати у нас за 1000 $. З сертифікатом Salvage продається майже 80% всіх авто на аукціоні і на них закриті публічні торги, тобто приватні особи не можуть купити такі авто. Для експорту в Україну хороший варіант, тому що такі машини продаються дешевше.  

CERTIFICATE OF DESTRUCTION, NON-REPAIRABLES (Списання, не підлягає відновленню)

Авто з такими сертифікатами неможливо поставити на облік в Америці, неможливо застрахувати і отримати номери. Це списані авто і їх не можна використовувати в США, тільки на запчастини або на експорт. Іноді це майже цілі, нові автомобілі з невеликим пробігом, але компанії власники так вирішили, то чи в комерційних, чи то в інших якихось цілях. Але для експорту відмінні варіанти. Такі авто зустрічаються не часто і купити їх можна дуже дешево.  

BILL OF SALE, PARTS ONLY, NO TITLE  

Якщо на аукціоні Вам попався автомобіль з такими позначеннями, то проходьте мимо, це означає, що у автомобіля немає сертифіката. Є просто купча і то в більшості випадків в ел. вигляді. З таким авто ви нічого не зможете зробити, тільки розібрати на запчастини. І експортувати такий автомобіль неможливо.

Читайте также: Подводные камни авто-аукционов США

Калькулятор стоимости авто из США

Расчет стоимости по Инвойсу

Расчет растаможки

Расчет полной стоимости