Електромобілі, які мають найбільший запас ходу

Представляємо Вам список електромобілів, які мають найбільший запас ходу при повній зарядці і які вже запущені в серійне виробництво, а також які з'являться найближчим часом.

Nissan Leaf

Популярна модель Nissan Leaf позбулася свого головного недоліку - невеликого запасу ходу. На електромобілів нової генерації можна проїхати реально 250 км. Таким чином, Nissan Leaf став придатним для коротких між міських переїздів.

 

Chevrolet Bolt EV

Переможець конкурсу "North American Car of the Year" 2017 року ( "Північноамериканський автомобіль року") має запас ходу на одній "заправці" 383 км. Завдяки своїй вартості в 37 тис. Доларів Chevrolet Bolt EV став прекрасною альтернативою Tesla Model 3

 

Hyundai Коnа Electric

У березні 2018 року в рамках Женевського автосалону корейська марка Hyundai офіційно представила електричний кросовер Hyundai Kona EV. Електромобіль оснащений електромотором на 150 кВт і акумуляторними батареями на 64 кВт / ч, енергії якої вистачає на відстань 390 км.

 

Renault ZOE ZE 40

Не так давно компактний французький електрокар Renault ZOE трохи оновився. В ході модернізації електромобіль отримав нову акумуляторну батарею фірми LG Chem здатний проїхати на одному заряді приблизно 400 км.

 

Jaguar I-Pace

Ще одна новинка автосалону в Женеві - 2018 - серійний електричний кросовер Jaguar I-Pace. Родзинкою даного авто є спеціально розроблений підлогу, який вміщує 90-кілловатную батарею складається з 36 модулів. На кожній осі знаходиться 200-сильний електродвигун з постійним магнітом. Британська новинка має запас ходу 500 км.

 

Tesla Model X P100D

Один з найшвидших серійних кросоверов в світі з набором систем автономного управління вартістю 145 тис. Доларів. Повної зарядки батареї вистачає на 475 км.

 

Audi E-Tron Quattro

Дебютант Женевського автосалону 2018 року преміальний електричний позашляховик Audi E-Tron Quattro оснащений трьома електродвигунами. Один керує передньою віссю, а два інших кріпляться на задню вісь. Ємність батареї становить 95кВт / год, що дозволяє проїхати на одній зарядці 500 км.

 

Tesla Model 3

Електрокар Tesla в початковому виконанні за $ 35 тис. Розганяється до 100 км / год за 5,8 с і розвиває 210 км / ч. Акумуляторна батарея на 60 кВт ∙ год дозволяє проїхати 354 км без підзарядки. Дорожча версія Tesla Model 3 2018 за 44 тис. Доларів отримала батарею на 85 кВт ∙ год, а її запас ходу - близько 500 км.

 

Tesla Model S P100D

Члени італійського клубу Tesla примудрилися проїхати на одній зарядці електрокара - 1078 км. Правда для установки рекорду учасникам пробігу довелося рухатися зі швидкістю 40км / год і практично не користуватися гальмами. У реальних же умовах електромобіль Tesla Model S P100D здатний проїжджати порядком 540 км.

 

Rimac Concept_One

Електромобіль працює за допомогою передової трансмісії, яка розділена на чотири підсистеми, кожна з яких складається з одного двигуна, інвертора і коробки передач, при цьому варто відзначити, що дана система керує кожним колесом незалежно. Concept One зможе проїхати в автономному режимі близько 600 кілометрів.