Як не попастися на виверти недобросовісного продавця

На автоаукционах США щодня продається понад 100 тисяч автомобілів. Аукціони це майданчики, де власники авто можуть продати свої авто. На аукціонах США можна дійсно купити дуже недороге авто, і навіть з урахуванням всіх витрат з доставки, розмитнення і ремонту (якщо авто має пошкодження) можна заощадити до 50% в порівнянні з українським авторинком.  Сам аукціон це свого роду посередник між продавцем і покупцем. Продавець виставляє авто на аукціон, якому присвоюються номер лота і призначається день торгів. Після завершення торгів, якщо сума пропозиції влаштовує продавця угода завершується. Переможець торгів отримує авто, продавець отримує свої гроші, а аукціон заробляє на аукціонному зборі, всі щасливі і задоволені. Якщо ж сума по завершенню торгів не влаштовує продавця, то призначається нова дата аукціону, а також продавець може вказати суму за яку він згоден віддати авто без торгів.  На аукціонах в ролі продавців можуть виступати страхові компанії, компанії з прокату авто, автодилери, практично всі кому не лінь і у кого є певна ліцензія, яку без зусиль можна придбати. Так як тут присутні гроші, то природно є сумлінні продавці і не дуже, які женуться лише за наживою. В основному практикується така схема - дилери купують сильно пошкоджені авто, потім роблять "картинку", тобто щоб візуально було все красиво і навіть роблять так, щоб виглядало все як незначне ДТП. І навіть якщо ви будете перевіряти це авто по всіляким сервісів CARFAX або VINCHECK, то каверзи Ви не помітите. Так як там не буде детальної інформації про силу ДТП. Припустимо, ми бачимо в описі на аукціоні, що при ДТП постраждала передня частина авто і по фотографіях можемо приблизно визначити суму ремонту. Цим і користуються недобросовісні дилери.  З досвіду роботи ми часто зустрічаємо на аукціонах подібні випадки. Клієнти дають нам посилання на певне авто і кажуть, що хочуть купити саме його, а в ході перевірки виявляється, що це "лялька" і насправді просто купа металобрухту. Для наочності наведемо кілька прикладів:  13 лютого ця авто продалося на аукціоні Copart за 27250 $ 

А5 березня цей же авто з'явилося на торгах вже в такому вигляді, і попередня ціна заявки була 33500 $. І зверніть увагу на передній бампер, продавці зробили все для того щоб це виглядало як незначний удар. 

Ще один приклад, це авто продавалося три рази і кожен раз продавці намагалися приховати реальні ушкодження:

І ще приклад:

І такі варіанти ми спостерігаємо майже кожен день. Багато наших клієнтів розповідали, як вони намагалися купити авто на аукціонах самостійно або у непрофесіоналів. У підсумку, деякі авто були без половини запчастин, у інших замість амортизаторів була уварена арматура. Це ще один вид мощеннічества, який практикується недобросоветнимі продавцями: знімають дорогі запчастини, диски і т.д. Також можуть бути варіанти, коли у авто крила і бампера просто прикручені саморізами і т.п. Тому якщо Ви хочете придбати автомобіль без перерахованих вище "сюрпризів", то звертайтеся до наших фахівців, які допоможуть вам вибрати авто Вашої мрії. Перед покупкою авто ми ретельно перевіримо як сам автомобіль так і продавця, який продає його, а також попередньо розрахуємо повну вартість.  

Крім того, щоб позбавити наших клієнтів від додаткових неприємних сюрпризів (наприклад, будь-які ушкодження під час навантаження, транспортування по США, доставці в порт призначення, втрата ключів та інше) все куплені нами авто страхуються в повному обсязі.

Читайте также: Почему выгодно покупать автомобиль в США?