Історія і огляд авто-аукціону Copart

Авто-аукціон Copart є одним з великих по продажу аварійних авто в Америці.  Компанія Copart була заснована в 1982 році в Вальєхо, штат Каліфорнія. До початку 90-х років у компанії вже було чотири майданчики з продажу авто в Північній Каліфорнії. До березня 1994 року додалося ще вісім нових. Кульмінацією стало придбання найбільшої компанії з продажу авто в Сполучених Штатах, North Texas Salvage Pool of Dallas, Texas.

Щоб підвищити ефективність продажів з початку 90-х компанія Copart почала впроваджувати нові інформаційні технології. Першим великим кроком у цьому процесі стало створення в 1997 році Системи аукціонів Copart (CAS), Наступним кроком в 1998 році стало впровадження компанією Copart інтернет торгів і відхід від локальних фізичних аукціонів.  У міру зростання популярності інтернет торгівлі Copart розробила свою онлайн-аукціонну платформу VB 2, яка була реалізована в 2003 році. Технологія VB 2 перетворила Copart в сучасну технологічну компанію, відкривши можливість покупки авто з будь-якої точки світу через інтернет. Сьогодні на аукціоні Copart за рік, на більш ніж 140 майданчиках у різних штатах продається понад мільйон автомобілів. Щодня виставляється на продаж понад 50 тисяч авто.  Доступність і зручність покупок і продажів авто на Copart також привернуло велику кількість недобросовісних дилерів, які хочуть легких грошей. Тому купуючи автомобіль на Copart треба бути гранично уважним, щоб не придбати «кота в мішку".

Всі нехороші історії про покупку авто в США пов'язані саме з цим аукціоном, тому якщо Ви хочете придбати авто на Copart, то зверніться до професіоналів. Купуйте авто тільки у страхових компаній, які надають достовірну інформацію про історію та технічний стан автомобіля.

Читайте также: Почему выгодно покупать автомобиль в США?